Oferta pracy

2020-10-30
Brygadzista
STANOWISKO: Brygadzista LOKALIZACJA: Koźmin koło Starogardu Gdańskiego

Dla naszego klienta, dużej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy: Brygadzisty.

Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • silne nastawienie na osiągnięcie celów i odpowiedzialność za wyniki,
  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji,
  • zdolności przywódcze,
  • chęć wdrażania nowych technologii,
  • dyspozycyjność.
Obowiązki pracownika
  • kierowanie zespołem pracowników,
  • kontrola wydajności,
  • nadzór nad realizacją produkcji zgodnie z założonym planem,
  • doradztwo techniczne i merytoryczne przy bieżących zleceniach,
  • przestrzeganie norm jakościowych oraz wymogów dokumentacji technicznej,
  • redukcja kosztów produkcji,
  • identyfikacja wąskich gardeł oraz dostosowanie procesów do pracy z nimi,
  • sporządzanie analiz i raportów,
  • umiejętność zarządzania 10 – 20 osobowym zespołem pracowników produkcyjnych,
  • weryfikacja i ocena kwalifikacji zatrudnionych w firmie pracowników w celu podnoszenia ich umiejętności,
  • umiejętność motywowania pracowników,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • znajomość technik spawania 5817.
Oferujemy

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanych kompetencji i powierzonych obowiązków,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • wsparcie innych uczestników zespołu projektowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.

Polub nas na Facebooku @orienseu !