Oferta pracy

2021-02-01
Koordynator Personalny
Oriens
STANOWISKO: LOKALIZACJA: Gdańsk, Wrzeszcz

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz

Wymagania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra organizacji pracy
Obowiązki pracownika
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami
  • Realizacja zadań administracyjnych towarzyszących zatrudnieniu oraz
  • obsłudze pracowników
  • Prowadzenie procesu Onboardingu
  • Współtworzenie oraz optymalizowanie procesów, działań i procedur HR
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego oraz innymi działami firmy
  • zaangażowanymi w proces realizacji projektów rekrutacyjnych
Oferujemy

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie
  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •  Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  •  Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
  •  Pakiet świadczeń dedykowanych dla pracowników firmy