Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2022-01-21
Specjalista ds. Kadr i Płac
Oriens
STANOWISKO: Specjalista ds. Kadr i Płac LOKALIZACJA: Gdańsk Oliwa
Opis ogłoszenia

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Wymagania
  • Biegła znajomość prawa pracy, przepisów ustawy o podatku dochodowym oraz przepisów ZUS.
  • Umiejętność obsługi programów kadrowo – płacowych.
  • Znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office w tym zaawansowany poziom Excel’a.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale kadr i płac.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne.
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość.
Obowiązki pracownika
  • Naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie i rozliczanie list płac, i ich pochodnych dla pracowników etatowych oraz osób współpracujących w ramach umów cywilnoprawnych.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.
  • Sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy.
  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, dodatkowa dokumentacja pracownicza).
  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, zasiłków chorobowych, absencji.
  • Obsługa zajęć komorniczych pracowników.
  • Sporządzanie przelewów płacowych.
  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS.
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS.
  • Współtworzenie procedur i regulaminów.
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy m.in. przygotowywanie wewnętrznych analiz i raportów z zakresu płac oraz kosztów pracy.
Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia;
  • umowę o prace z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • praca w kameralnym zespole;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • szkolenia.