Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2022-02-08
Project Manager
Vent Trade
STANOWISKO: Project Manager LOKALIZACJA: Gdańsk
Opis ogłoszenia

Do naszego zespołu poszukujemy Project Menagera.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Biegła/ bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w branży budowlanej, mile widziane w wentylacyjnej (HVAC).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność negocjacji i efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność zarządzania projektem oraz zespołem.
  • Obsługa programów graficznych 2D CAD (mile widziana znajomość programów modelowania 3D, BIM).
  • Samodzielność.
  • Umiejętność radzenia sobie z realizacją zadań pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność - wyjazdy służbowe do dostawców, udział w targach, etc
Obowiązki pracownika
  • Zarządzanie procesami projektu i całym cyklem jego życia. Przypisywanie zadań, ustalanie priorytetów, zakładanie i aktualizowanie dokumentacji projektu.
  • Wyjaśnianie zakresu i priorytetów projektu, jak również celi biznesowych.
  • Tworzenie planu i harmonogramu projektu, planowanie zasobów potrzebnych do jego realizacji.
  • Budowanie oferty organizacji w oparciu o nowe produkty i rozwiązania.
  • Komunikacja z Klientami w celu technicznej analizy zapotrzebowania.
  • Badanie rynku w celu pozyskania nowych Klientów i możliwości biznesowych.
  • Monitorowanie kluczowych grup produktowych pod względem ilości sprzedaży, marży, sieci dostaw.
  • Rozwój i aktualizacja istniejącej bazy Klientów.
  • Standaryzacja i optymalizacja procesów sprzedażowych i zakupowych.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozpatrywania reklamacji.
  • Sporządzanie i aktualizacja raportów sprzedażowych i Planów Budżetowych.
  • Włącza się również obowiązki pracownika zgodnie z art.100 i 211 Kodeksu Pracy.
  • Raportowanie zgodnie z ustalonym porządkiem oraz zakresem.
Oferujemy

  • Umowa o pracę, B2B lub kontrakt menagerski
  • Wynagrodzenie - podstawa + premia
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość pracy zdalnej (5dni w miesiącu)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne