Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2022-01-21
Kontroler Biznesowy
Oriens
STANOWISKO: Kontroler Biznesowy LOKALIZACJA: Gdańsk Oliwa
Opis ogłoszenia

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Kontroler Biznesowy

Wymagania
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finanse/kontroling;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w analizie finansowej;
  • biegła znajomość MS Excel
  • angielski w stopniu komunikatywnym;
  • zdolności analityczne;
  • praca pod presją czasu.
Obowiązki pracownika
  • analiza rentowności kanałów biznesowych;
  • analiza rentowności produktów;
  • analizy stanów magazynowych i wskaźników rotacji zapasów (wyroby gotowe, półprodukty, materiały);
  • analizy kosztów produkcji/wytworzenia oraz analiz przyczyn odchyleń od cen ewidencyjnych;
  • przygotowywanie prognoz i estymacji przychodów, kosztów i wyników operacyjnych zarówno dla całej firmy, jak i dla poszczególnych jednostek biznesowych;
  • wsparcie procesu opracowywania nowych i modyfikacji istniejących narzędzi służących do analiz i raportowania
  • prezentowanie analiz i wyników operacyjnych/finansowych kadrze kierowniczej;
  • współpraca z Zarządem;
  • bieżące wsparcie organizacji.
Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia;
  • praca w kameralnym zespole;
  • szkolenia;
  • codzienne wsparcie merytoryczne;
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie księgowości i prawa podatkowego.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku orienseu !